פרופיל

 
 

חברת הגוזם, המנוהלת על ידי ניסים קסנטיני, הינה חברה ותיקה וידועה, המובילה כבר למעלה מ- 30 שנה בתחום הגיזום. החברה מפעילה מספר רב של צוותים הפועלים בכל רחבי הארץ, ומפעילה מטה שממוקם באשקלון – החברה מונה למעלה מ- 80 עובדים.

 

העובדים
עוצמתה של חברת הגוזם טמונה בצוות עובדיה המקצועיים והמסורים. כל הגוזמים הינם מוכשרים ומקצועיים ואף בעלי תעודות בתחום גיזום העצים והגינון. כל העובדים עוברים, מדי שנה, הכשרה ורענון בתחום הבטיחות וההנדסה בגובה.

 

על מנת לוודא כי כל עבודה תושלם על הצד הטוב ביותר, ללא סיכונים מיותרים וללא אי-נוחות ללקוח, כל העבודות של חברת הגוזם מבוצעות בפיקוחם של מנהל עבודה ומהנדס החברה.

 

כמו כן, כל עובדי החברה והאתרים בהם מבוצעות העבודות מבוטחים על ידי החברה, בפני כל נזק שעלול להיגרם.
 

 
 

הציוד
כחלק ממבחר השירותים האיכותיים של הגוזם, מספקת החברה שירותי מנוף, ומפעילה צי רכבים ייעודיים, הכולל משאיות מנוף סל שונות בהתאם לעבודה הדרושה. בין הרכבים:
 משאיות מנוף סל עד 22 מטר
 משאיות מנוף סל עד 18 מטר
 משאיות מנוף סל עד 14 מטר

 

כמו כן, מחזיקה החברה לשירות לקוחותיה טרקטורים עד לגובה של 7 מטרים, וכן משאיות לפינוי פסולת – דבר המבטיח כי כל עבודה תסתיים על הצד הטוב ביותר, תוך הקפדה על ניקיון השטח.
 

הלקוחות
בזכות הוותק הרב, השירות המקיף והאמין, והיכולת לבצע פרויקטים בכל סדר גודל, חברת הגוזם הינה ספקית השירות המועדפת על מבחר גופים עסקיים ומוסדיים מובילים.

כך, למשל, הגוזם הינה ספקית שירות ראשית של משרד הביטחון, בתחום גיזום העצים, וכן משמשת כקבלן ראשי בתחום זה, עבור חברת חשמל, עיריית אשקלון, בזק ועוד.

כמו כן, חברת הגוזם הינה קבלנית רשומה ומומלצת מטעם קרן קיימת לישראל, בתחום ביצוע העתקות עצים.
 
 

 

גרסה להדפסהגרסה להדפסה      שליחה לחברשליחה לחבר      
 
 

 

רחוב גדעון בן יואש 14, אשקלון
טל: 6712525 – 08, נייד: 7499799 - 057
פקס: 6739449 - 08
דוא"ל: nis19@walla.com
 
דף הבית   |   פרופיל   |   כריתה וגיזום   |   עבודות מורכבות   |   צור קשר   |   מפה